Головна main Олександр Пресман та його жалюгідна помста

Олександр Пресман та його жалюгідна помста

485
Олександр Пресман

Колишній народний депутат-мажоритарник з Одеської області Олександр Пресман після свого програшу на виборах вирішив не надавати благодійну допомогу районам, які за нього не голосували. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

«В личку надходять звернення за матеріальною допомогою БФ «Творю добро ». Пишуть і з Лиманського району, де більшість не оцінили колишню багаторічну допомогу Фонду людям, дитячим садкам, школам та лікарням», – пише екс-нардеп.

За словами Пресмана, пріоритетну увагу він приділяв школі, дитсадку та розвитку медицини в Олександрівці, але місцеві жителі не проголосували за нього на виборах.

«Там на торішніх виборах віддали перевагу обрати собі народним депутатом письменника нових законів, не морочитися якийсь благодійністю, відволікаючись від« великих справ »», – йдеться в пості.

Пресман підкреслив, що БФ «не бездонні», бо не отримує сторонніх коштів і гостро стоїть питання, кому допомагати в першу чергу. Він упевнений, що «буде несправедливо обійти увагою людей, які визнали його своїм другом, довіряли і підтримали на годину« ікс »своїми голосами».

«Тому зараз Фонд зайнятий наданням посильної допомоги у Фрунзівському, Великомихайлівському, Роздільнянському районах, Затишанської і ЦЕБРИКІВСЬКА ОТГ», – йдеться в пості.

Пресман додав, що в міру «виконання місії» фонд буде розширювати «географію благодійних маршрутів».

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *