Головна main Окупанти зіллють усіх зрадників Херсонщини, щоб з ними розібралася українська влада, – Сергій Данилов

Окупанти зіллють усіх зрадників Херсонщини, щоб з ними розібралася українська влада, – Сергій Данилов

20

Російська окупаційна армія хоч і використовує зрадників України у своїх цілях, але їх зіллють одразу після відступу окупантів з Херсонщини, щоб українці змогли з ними розібратися.

Про це заявив заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов, повідомляє медіаплатформа “Вгору”.

Він розповів історію про мешканку Херсону, яка визволила свого сина з російського полону. Тоді їй вдалося дізнатися про справжнє ставлення окупантів до зрадників України.

“Херсонка, яка визволяла свого сина з російського полону, розповіла про те, що їй сказав офіцер росгвардії щодо колаборантів. Він заявив: “зраду всі люблять, а ось зрадників — ніхто”. Також він додав, що коли росіяни будуть залишати територію Херсонської області, вони залишать усі списки колаборантів, щоби з ними розбиралася вже українська влада”, – сказав Сергій Данилов.

Через це місцеві колаборанти низької та середньої ланки намагаються втекти в Грузії, щоб там пересидіти, але співробітники спецслужб рф їх виловлюють та повертають на Херсонщину.

Нагадаємо, Служба безпеки України затримала мешканця Сумщини, які на початку вторгнення російської федерації у лютому допоміг окупантам проїхати на територію Київської області.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *