Головна main Окупанти затримали в Криму сепаратиста Гіркіна: намагався проникнути на фронт, – донецькі канали

Окупанти затримали в Криму сепаратиста Гіркіна: намагався проникнути на фронт, – донецькі канали

41

13 серпня донецькі Telegram-канали повідомили про те, що російський військовий злочинець Гіркін (Стрєлков), спробував пробратись на фронт в Україні.

Інформацію оприлюднило видання “Волинські новини”.

Гіркін дійсно прибув до Криму, стверджують джерела в Telegram-каналах. Мета російського злочинця – потрапити на фронт і, ймовірно,виправити помилки командування армії рф, про які він часто заявляє, коментуючи перебіг війни.

Втім російське командування не оцінило порив Гіркіна – його затримали.

Втім, як зазначається, чоловіка згодом відпустили. Після, припускають, він все ж проник за лінію фронту (інформація потребує уточнення).

“Колеги” Гіркіна спантеличені: людина прекрасно розбирається у військовій справі, має “ідеї”, готова іти “добровольцем” – чого ж його не пускають?


Між тим, зазначимо, росіянин постійно критикував командування армії рф за невдалі дії на фронті. Зокрема в останньому коментарі він запропонував розмалювати Кремль у жовто-блакитні кольори – раз і так війна вже, фактично, програна.


Відомо, що Гіркін (Стрєлков) – діяч “русской весни”, який у 2014 році з групою “добровольців” увійшов на територію України і захопив місто Слов’янськ. Саме ця людина сприяла створенню ОРДЛО, що у 2022 році стало приводом для путіна почати вторгнення.

Нагадуємо, ворог вкотре вдарив по Миколаєві: є влучання неподалік від житлового будинку.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *