
8 липня армія рф продовжила загрожувати Одещині: військові виявили поблизу берега дві російські міни та зафіксували дві крилаті ракети.
Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі В’ячеслава Назарова, речника Оперативного командування “Південь”, та в каналі Максима Марченка, очільника Одеської ОВА.
В’ячеслав Назаров повідомив, що дві міни були виявлені досить далеко одна від одної.
Одна плавала поблизу Одеси. Іншу виявили на відстані біля 50 км від Одеси – у Дністровському лимані.
Фахівці Воєнно-морських ЗСУ сил знешкодили снаряди: їх підірвали у морі.
Максим Марченко, голова Одеської адміністрації, заявив, що зранку 8 березня армія рф випустила по Одесі дві крилатих ракети.
Обидві ракети підірвались у повітрі, стверджує чиновник.
Чоловік також нагадав про виявлені міни та застеріг громадян: не можна відвідувати пляжі та заходити у море – там небезпечно.
Нагадуємо, у звіті 135-ої доби війни рф проти України Генштаб заявив, що ворог намагався атакувати у напрямку села, розташованого за 75 км на північних схід від окупованого Херсона.
Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.