Головна main Окупанти призначили нового керівника “Херсонгазу” – протеже зрадника Семенчева

Окупанти призначили нового керівника “Херсонгазу” – протеже зрадника Семенчева

46

У Херсоні представили “нового” очільника АТ “Херсонгаз”: призначення окупантами на цю посаду Володимира Крамаренка ймовірно пролобіював гауляйтер Ігор Семенчев.

Про це інформує херсонське видання “Мост”.

За твердженням джерела журналістів “Мосту” у правоохоронних органах, колективу про призначення Крамаренка повідомив безпосередньо так званий “заступник голови Херсонської ВЦА” Ігор Семенчев-молодший.

Крамаренко Володимир Борисович раніше працював на посаді першого заступника голови правління АТ “Херсонгаз”.

Колаборант народився 1965 року. Отримав вищу освіту за спеціальністю юриста в Харківській національній юридичній академії. Кар’єру в нафтогазовій сфері розпочав на посаді директора Каланчацького філіалу ВАТ “Херсоннафтопродукт” у 1998 році.

В АТ “Херсонгаз” працював з 2004 року і спершу обіймав посаду заступника начальника юридичного відділу. З 2008 року увійшов до складу правління.

Досягнення Крамаренка у нафтогазовій промисловості були відмічені почесною грамотою НАК “Нафтогаз України” в 2009 році.

Своєю чергою, Ігор Семенчев-молодший – колишній селищний голова приміської Антонівки, який у 2013-му попався на хабарі розміром 80 тисяч доларів. Сам він назвав справу проти себе сфабрикованою і заявив, що це політична розправа. Однак тоді політик утік до Молдови, звідки його депортували до Херсона в лютому 2014 року.


Станом на січень 2022 року за плечима Ігоря Семенчева було вже п’ять підозр у привласненні бюджетних коштів. Він двічі балотувався на пост міського голови Херсону, а у березні 2022 року увійшов до окупантського псевдооргану, так званого “Комітету спасіння “За мир і порядок” (Херсон)”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *