Головна main Окупанти обстрілюють Енергодар з боку Запорізької АЕС, – мер Орлов

Окупанти обстрілюють Енергодар з боку Запорізької АЕС, – мер Орлов

76

У п’ятницю 5 серпня російські військові знову вдалися до провокацій на Запорізькій АЕС. Зафіксовано три “прильоти” біля промислового майданчику станції.

Про це у Telegram повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

“Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС. Незважаючи на провокації рашистів, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють. Відповідно до їхньої пропускної спроможності було ухвалене рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції”, – написав Орлов.

Він зазначив, що викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано.

“Загарбники продовжують влаштовувати терор та наражати на небезпеку увесь цивілізований світ. Необхідно якомога швидше вжити всіх заходів для того, щоб повернути контроль над ядерним об’єктом Україні!” – наголосив мер.

Нагадаємо, окупаційна військова техніка, вибухівка та зброя вже в машинній залі енергоблока Запорізької АЕС. Росіяни продовжують цинічно порушувати абсолютно всі норми і вимоги щодо пожежної, ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *