Головна main Окупанти накопичують техніку на Запорізькій АЕС та збільшили кількість військових, – “Енергоатом”

Окупанти накопичують техніку на Запорізькій АЕС та збільшили кількість військових, – “Енергоатом”

33

Вчора, 22 серпня 2022 року, до ремонтної зони станції окупанти додатково завезли два БТР та шiсть спецвантажiвок. Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки.

Російські окупанти накопичують техніку на території Запорізької АЕС та збільшили кількість військових на станції.

Про це повідомляє прес-служба НАЕК “Енергоатом”, – пише БЦ.

“Вчора, 22 серпня 2022 року, до ремонтної зони станції окупанти додатково завезли два БТР та шiсть спецвантажiвок. Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки. Біля першого енергоблоку розташовані 16 військових машин, біля другого – сім. Ще 12 одиниць техніки окупанти загнали під естакаду”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що окупанти поповнили свої ряди і чималою кількістю “міцних” військових, дехто з них – у масках.

Також в “Енергоатомі” додали, що Запорізька АЕС продовжує працювати з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки.

Запорізька АЕС – найбільша в Європі атомна станція із встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовано за проектом В-320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію у грудні 1984 року, шостий – у жовтні 1995 року.

Наразі електростанція перебуває під контролем окупантів, але працює в енергосистемі України.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *