Головна main Окупанти готують постановочне “розслідування” про причини руйнування драмтеатру в Маріуполі, щоб зняти всю відповідальність

Окупанти готують постановочне “розслідування” про причини руйнування драмтеатру в Маріуполі, щоб зняти всю відповідальність

116

Російські окупанти готують фейкове “розслідування” про події у Маріупольському драмтеатрі, щоб покласти відповідальність за злочин на Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.


“Окупанти готують до оприлюднення власне псевдорозслідування про обставини бомбового удару по драмтеатру Маріуполя. Мета такого заходу – спробувати зняти з себе відповідальність за вбивство кількох сотень мирних жителів, які на момент удару переховувалися у приміщенні театру. Більшість із них – жінки та діти”, – йдеться у повідомленні.

Зараз окупанти, за допомогою кількох знімальних груп російських телеканалів, готують постановочні відео, які нібито мають довести, що вибух у Маріупольському драмтеатрі стався всередині приміщення.

“Всі руйнування відбулися, начебто “внаслідок детонації великої кількості вибухівки”, а кількість жертв становила не більше 14 осіб. Російські пропагандисти навіть знайшли так званих “свідків”, які бачили, як напередодні “люди у військовій формі заносили ящики” всередину будівлі”, – говорять у розвідці.

При цьому бомбовий удар по драмтеатру Маріуполя був і залишається одним із найстрашніших військових злочинів російських окупантів під час розв’язаної ними війни. Російськими літаками по приміщенню театру було прицільно скинуто дві 500-кілограмові авіаційні бомби. На момент завдання удару в ньому знаходилися до 1000 цивільних. Переважна більшість з яких – жінки та діти, що ховалися від російських обстрілів.

За різними оцінками, при ударі там загинули від 300 до 700 осіб. Точну оцінку поки що дати неможливо, оскільки окупанти не давали рятувальникам підійти до руїн.

Нагадаємо, що 16 березня в Маріуполі внаслідок потрапляння надпотужної авіабомби зруйновано Драмтеатр, який був найбільшим укриттям для городян.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *