Головна main Один із керівників Amnesty International звільнився після скандального звіту про ЗСУ

Один із керівників Amnesty International звільнився після скандального звіту про ЗСУ

64

Співзасновник шведського офісу Amnesty International Пер Вестберг прийняв рішення звільнитися зі своєї посади після скандального звіту про Збройні сили України.

Про це повідомляє Expressen.

“Після заяв Amnesty щодо війни в Україні, з тяжким серцем я припиняю тривалу та віддану співпрацю з організацією”, – заявив Вестберг.

Зауважимо, Пер Вестберг – співзасновник шведського підрозділу Amnesty. Він займав свою посаду з 1964 року та працював задля свободи політичних в’язнів у всьому світі.

Нагадаємо, організація Amnesty International 3 серпня опублікувала звіт про те, що ЗСУ нібито навмисно розташовує свої позиції серед мирних будівель, завдаючи цим шкоди цивільному населенню. 

Світова спільнота гостро відреагувала на заяву організації та висловила протести. Оксана Покальчук, голова Amnesty International в Україні, звільнилась через незгоду з висновками звіту та різними цінностями, які сповідує вона та центральний офіс організації.

Пізніше стало відомо, що організації Amnesty International використали для підготовки скандального звіту про Збройні сили України свідчення людей, які знаходились в фільтраційних таборах та тюрмах на тимчасово захоплених територіях.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *