Головна main Облрада Херсонщини: є аж 4 причини, щоб якнайшвидше евакуюватись з окупованого регіону

Облрада Херсонщини: є аж 4 причини, щоб якнайшвидше евакуюватись з окупованого регіону

42

11 липня Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської ОДА, вкотре закликав співгромадян виїжджати з регіону, де мирним людям наразі перебувати дуже небезпечно.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook чиновника.

Соболевський звертається до херсонців: до заклику виїжджати слід віднестись серйозно, а не дратуватись, як це чомусь роблять деякі громадяни.

Чоловік перелічив чотири причини, обгрунтовуючи позицію української влади.

По-перше, окупанти продовжують терор проти мирних громадян. Вони можуть затримати будь-кого: і лікаря, і вчителя, і працівника комунальних служб. Крім того, активізувались колаборанти: інколи арешти відбуваються за їхньою “наводкою”.

По-друге, зростає гуманітарна катастрофа. Окупанти не в змозі налагодити роботу інфраструктурних об’єктів, а навпаки – руйнують їх до решти. Не працюють комунальні служби, лікарні, ДСНС та багато іншого.

У самому Херсоні, зауважує Соболевський, ситуацію дещо легша, однак по селам все дуже погано.

По-третє, бізнес та державні установи перебувають під тиском. Працівникам важко визначити: їхня робота – це вимушений компроміс чи співпраця з ворогом?

Чиновник наголошує, що полювання на відьом не буде. Але все ж “експериментувати” не потрібно.

По-четверте, “ЗСУ близько”! Українські підрозділи працюють по позиціям окупантів з високою точністю. Однак є все ж небезпека для цивільної інфраструктури.

Звичайно, резюмує Соболевський, важко покинути все і їхати, але слід пам’ятати: головне – безпека власна та своїх рідних.

Нагадуємо, Віталій Кім повідомив про велику кількість складів боєприпасів, які нищать ЗСУ.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *