Головна main Новий керманич Святогірська: Президент призначив головою адміністрації стопкорівця Рибалкіна

Новий керманич Святогірська: Президент призначив головою адміністрації стопкорівця Рибалкіна

52

Окупований Святогірськ на Донеччині отримав нового очільника. Замість зрадника Володимира Бандури, який перейшов на бік окупантів. Новим очільником Святогірської міської військової адміністрації став керівник територіальної оборони міста і голова Святогірського відокремленого підрозділу ВГО “Стоп корупції”, відомий активіст, журналіст, волонтер, учасник АТО і послідовний борець з корупцією Володимир Рибалкін.

Про це стало відомо з відповідного Розпорядження Президента України Зеленського, оприлюдненого на офіційному сайті керманича держави.


“Призначити РИБАЛКІНА Володимира Миколайовича начальником Святогірської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області”, – йдеться у Розпорядженні Президента України від 4 липня 2022 року.

Колеги і побратими щіро вітають Володимира з призначенням та підтримують його.

“Вітаємо нашого колегу і бажаємо гідно нести службу. Адже очолювати місто під час окупації – непроста задача і велика відповідальність. Але упевнені, що Рибалкін – це саме та людина, на яку можна покластися, яка не зрадить і до кінця буде боротись за своє місто, рідний край”, – зазначили в центральному офісі ВГО “Стоп корупції”.

Новопризначений очільник Святогірська в коментарі “Стопкору” був дуже лаконічним..

“Все буде Україна!”, – сказав він.

Зазначимо, Володимир Рибалкін протягом 6 років очолює один з перших регіональних осередків ВГО “Стоп корупції”- Святогірський. Він послідовно викривав корупцію у місті та оприлюднбвав оборутки оточення звільненого за зраду ексмера Володимира Бандури.

Як раніше повідомляв “Стопкор”, очільник Святогірського підрозділу ВГО “Стоп корупції”, керівник тероборони Святогірської ОТГ а також волонтер Володимир Рибалкін потрапив на першу шпальту великої статті головної французької газети “Ле Монде”. Він став героєм розгорнутого матеріалу про війну в Україні. Володимир Рибалкін допомагав іноземним журналістам оприлюднювати правду про війну в Україні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *