Головна main Німецький Bosch шукає покупців на свої активи в РФ, – ЗМІ

Німецький Bosch шукає покупців на свої активи в РФ, – ЗМІ

20

Російська структура німецької Bosch (ТОВ “БСХ Побутові прилади”, яке виробляє в росії холодильники та пральні машини) шукає покупців на два заводи, які розташовані під Санкт-Петербургом.

Німецький виробник побутової техніки Bosch шукає покупця на два свої російські заводи.

Про це повідомляє “Комерсант” із посиланням на джерело на російському ринку електроніки, – пише БЦ.

Зазначається, що російська структура німецької Bosch (ТОВ “БСХ Побутові прилади”, яке виробляє в росії холодильники та пральні машини) шукає покупців на два заводи, які розташовані під Санкт-Петербургом.

Більшість комплектуючих підприємства отримували з ЄС. У працюючому стані вони, за словами співрозмовника видання, коштують 65-75 млн євро.

“Зараз, не випускаючи продукцію, заводи коштують у рази менше”, – упевнений співрозмовник газети, додаючи, що підприємства “спеціалізовані під технології Bosch”.

“Bosch не розуміє, що робити з російськими потужностями, які не приносять прибуток, тому інші учасники ринку розглядають варіант їх купівлі”, – підтвердило інше джерело, додавши, що низка компаній, серед яких російські рітейлери, цікавилися підприємствами, але “ціна видалася завищеною”.

У Bosch заявили, що не коментують чутки.

Якк повідомлялося, у березні компанія Bosch припинила постачання побутової техніки та комплектуючих з Євросоюзу до РФ та розпочала процес зупинення виробництва на двох заводах у Санкт-Петербурзі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *