Головна main Німці виходять із фінансування Nord Stream-2: що відомо

Німці виходять із фінансування Nord Stream-2: що відомо

344

Незрозуміло, чи може компанія провести необхідні фінансові транзакції з огляду на санкції ЄС проти росії.

Німецький фонд, який фінансував будівництво газопроводу “Північний потік-2”, має намір повністю розірвати зв’язки з проєктом, повідомляє Reuters, зазначають Investory News.

Так, фонд, створений для допомоги російському Газпрому в побудові газопроводу “Північний потік-2”, хоче виплатити €12 млн, щоб закрити свої зобов’язання перед дочірньою компанією Nord Stream AG.

Водночас наразі незрозуміло, чи може компанія провести необхідні фінансові транзакції з огляду на санкції ЄС проти росії. Фонд створений у 2021 році на пожертву €20 млн від Nord Stream AG та €200 тис. від уряду землі Мекленбург-Передня Померанія. Він мав комерційний департамент, призначений для закупівлі та володіння майном, необхідним для завершення проєкту.

За словами голови фонду Ервіна Селеринга, організація хоче розірвати всі зв’язки з “Північним потоком-2”, виплативши €12 млн своїх зобов’язань зареєстрованій у Швейцарії компанії Nord Stream 2 AG, яка завершила прокладання газопроводу Балтійським морем минулого року.

Як зазначається, близько €10 млн із загального бюджету надійшло від продажу обладнання та матеріалів, які свого часу профінансовано “Північним потоком-2”. Фонд відшкодує також €2 млн різних передплат.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *