Головна main Невзоров: в рф черговий підпал військкомату (відео)

Невзоров: в рф черговий підпал військкомату (відео)

48

У Пермі рф невідомий вирішив підпалити черговий військкомат. Ймовірно призовник не хоче воювати в Україні.

Про це в Telegram повідомив російський опозиційний журналіст Олександр Невзоров.

“Ось черговий підпал чергового військкомату. Цього разу у Пермі. Відео від першої особи”, – написав журналіст.

Він також зазначив, що працює не диверсант, а призовник.

“Відразу видно, що працює не диверсант, а призовник, дилетант та романтик, який просто не хоче гнити в українській канаві. Будь-який диверсант знає, що спершу треба розбити скло і лише потім, у пролом закидати коктейль”, – наголосив Невзоров.

Нагадаємо, у ніч на 13 травня невідомі кинули коктейлі Молотова до будівлі військкомату в Омську в росії. Поліція не коментує даний інцидент.

Також осередки легіону “Свобода росії”, що складається із росіян, які борються проти режиму путіна, вже з’явилися на території рф і почали активні дії.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *