Головна main Невиплата компенсації за понаднормову роботу: що вирішив суд?

Невиплата компенсації за понаднормову роботу: що вирішив суд?

32

Суд відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього працівника Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього працівника Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, який оскаржував відмову у виплаті йому компенсації. Рішення набрало законної сили, повідомила пресслужба суду, зазначає Юрліга.

Суть справи: позивач просив відповідача нарахувати та виплатити йому кошти за роботу в надурочний час. Однак суд встановив, що передбачених законних підстав для здійснення таких виплат немає, оскільки відсутній табель обліку робочого часу з відмітками понаднормового виходу на службу.

«Оплата праці за роботу в понаднормовий час можлива лише при наявності письмових наказів, які підписані керівником органу, графіків нарядів, чергувань, які затверджені керівниками відповідних органів та табелів обліку понаднормового виходу на роботу», – зазначає пресслужба суду.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд вказав, що матеріали справи містять графіки чергувань позивача, однак вони не мають інформації про фактично відпрацьований час і не підтверджують понаднормову роботу позивача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.