Головна main Невідомі особи створили ОСН: мешканці столичної Троєщини поскаржилися депутатам Київради

Невідомі особи створили ОСН: мешканці столичної Троєщини поскаржилися депутатам Київради

88

Мешканці столичної Троєщини повідомили, що в їхньому районі невідомі особи створили орган самоорганізації населення та отримали відповідний дозвіл від Київради.

Про це стало відомо з листа, яке потрапило до нашої редакції.

За інформацією місцевих мешканців, невідомі особи створили так званий ОСН “Квартальний комітет “Вигурівщина” на території Деснянського району Києва, яке включило в себе 14 різних вулиць.

Проблема полягає в тому, що мешканці навіть не знали про створення відповідного органу, хоча для цього необхідно провести збори з місцевими та зібрати підписи.

Водночас 14 липня 2022 року Київська міська рада видала дозвіл на створення ОСН “Квартальний комітет “Вигурівщина”, а у пояснювальній записці до проєкту рішення було вказано, що 20 листопада 2021 року було проведено конференцію щодо створення цього органу самоорганізації, у якому нібито взяли участь 631 місцевий мешканець.

Люди цю інформацію не підтвердили та вирішили поскаржитися до Київради. Вони написали листа, у якому попросили роз’яснити дві речі:

  • хто та з якою метою таємно створює ОСН без залучення мешканців мікрорайону?
  • чиї підписи стоять у списках учасників зборів (конференції) жителів та заяві про створення ОСН?

Станом на 25.07 вже 266 жителів вулиць, які увійшли в невідомий орган самоорганізації населення, підписали лист до Київради. В ньому вони зауважили, що не знали про створення ОСН, не ставили свої підписи у документах та не дозволяли використовувати їхні особисті дані.

Мешканці обіцяють звернутися до правоохоронців та суду у зв’язку з підробкою документів для створення органу, якщо Київська міська рада не надасть відповіді на їхні питання.

Вони також зазначають, що була спроба отримати дозвіл на ще один невідомий ОСН “Квартальний комітет “Село Троєщина”, але 14 липня відповідний проєкт був знятий з порядку денного Київради.

Повний текст листа місцевих мешканцівНагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про затримання заступника директора департаменту транспорту Київради за отримання хабаря.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *