Головна main “Не їжте всяку х*йню”, – російський стрімер Guacamolemolly про отруєння у ресторані “Смачно та Точка”

“Не їжте всяку х*йню”, – російський стрімер Guacamolemolly про отруєння у ресторані “Смачно та Точка”

31

Відомий російський стрімер Марк Вайсов, якого у соцмережах знають під ніком Guacamolemolly повідомив, що у нього серйозне отруєння після відвідин ресторану “Смачно та Точка”.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Марк повідомив, що за весь день їв тільки там, тому інших варіантів, де він міг отруїтися, немає. А також жінка, яка допомагає йому ставити крапельниці, розповіла, що з отруєнням після наступника “Макдональдса” звернулося вже троє людей.

“Я в рот *бав вашу “смачно і точка” екей новий “макдональдс”. За весь день їв тільки там та інших варіантів не було отруїтися так сильно. Другий день поспіль виконую “фонтани” з усіх щілин.Так само жінка, яка мене капає крапельницями, сказала, що крім мене вже троє людей звернулися з отруєнням після “макдональдса””, – написав він.

Стрімер також порадив бути обережнішим.

Для довідки: “Смачно – і крапка” – російська мережа ресторанів швидкого харчування, відкрита в приміщеннях мережі McDonald’s після її закриття в росії і повного продажу всього російського бізнесу підприємцю Олександру Говору. Відкриття перших ресторанів мережі відбулося 12 червня 2022 року.

Читайте також: McDonalds прийняв остаточне рішення про вихід з рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *