Головна main Не президент, а правитель: у Держдумі рф пропонують перейменувати посаду путіна

Не президент, а правитель: у Держдумі рф пропонують перейменувати посаду путіна

27

Імпортозаміщення по російськи: у Держдумі рф пропонують змінити назву посади голови держави з “президент” на “правитель”.

З подібною пропозицією виступили представники політсили ЛДПР, повідомляє The Daily Mail.

Ліберально-демократична партія закликає використовувати російську назву “правитель”, оскільки вона начебто більше відповідає статусу та ролі путіна.

Права партія має 23 місця з 450 (5,1%) у Держдумі рф, і її традиційно активно використовує кремль, щоб м’яко просувати в нарід свої більш радикальні ідеї та збирати докази їхньої популярності.

Це відбувається часе в той момент, коли росія продовжує наполягати на замінниках продуктів, брендів і слів із Заходу на тлі санкцій через її вторгнення в Україну в лютому.

Представники ЛДПР стверджують у російських ЗМІ, що нинішній титул путіна “президент” насправді був вперше придуманий у США в 18 столітті і замість нього слід використовувати “правитель”, незважаючи на його автократичні конотації.

Нагадаємо, путін відвідав похорони колишнього лідера партії Володимира Жириновського, який помер у квітні – його зв’язок із кремлем був дуже тісним.

22 грудня 2021 року Жириновський у своїй промові повідомив депутатам, що вторгнення в Україну розпочнеться 22 лютого і проголосив “новий напрямок російської зовнішньої політики”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *