Головна main НБУ подав запит про членство в Банку міжнародних розрахунків

НБУ подав запит про членство в Банку міжнародних розрахунків

44

Центробанк Франції готовий суттєво розширити технічну допомогу Національному банку України, – Кирило Шевченко.

26 червня глава НБУ Кирило Шевченко повідомив, що перебуває в Базелі на Щорічних Загальних зборах Банку міжнародних розрахунків (BIS) – ключового осередку міжнародної спільноти центробанків, – повідомляє finbalance.

Шевченко розповів про зустріч з Франсуа Вільруа де Гало – головою Ради директорів BIS, головою центробанку Франції.

“Подякував, що з перших днів війни ми перебуваємо на постійному зв’язку. Ми цінуємо рішення BIS у відповідь на наше звернення призупинити участь центрального банку рф у всіх засіданнях, послугах та заходах BIS і сподіваємося на повне припинення її членства.

Звернувся до пана де Гало як голови Ради директорів Банку міжнародних розрахунків із проханням сприяти розгляду запиту Національного банку України про членство в BIS під час наступного раунду прийняття нових учасників.

Обговорили співпрацю наших інституцій. Національний банк України та Banque de France поєднує співпраця в межах технічної допомоги. Сьогодні ми поступово нарощуємо нашу діяльність. Під час зустрічі пан де Гало підтвердив, що центробанк Франції готовий суттєво розширити технічну допомогу Національному банку”, – написав очільник НБУ.

Крім того, глава НБУ провів зустрічі з Луїсом Авазу Перейра да Сілва (заступником Генерального менеджера BIS), Петером Цьольнером (керівником Департаменту з питань банківської діяльності BIS), Йошинорі Наката (секретарем Ради директорів BIS), а також з Ігнаціо Віско (головою Банку Італії) та з Томасом Джордану (головою Національного банку Швейцарії).

 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *