Головна main НБУ перерахував на потреби військових майже 19 млрд грн, на спецрахунку – 1,57 млрд грн

НБУ перерахував на потреби військових майже 19 млрд грн, на спецрахунку – 1,57 млрд грн

80

Станом на 08 серпня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, становить 1,57 млрд грн.

Усього з дня відкриття спецрахунка на нього було перераховано понад 20 млрд грн в еквіваленті. Зокрема, понад 7,1 млрд грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).

Нагадаємо, що для допомоги Українській Армії перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces

Про рахунок для гуманітарних потреб

Станом на 08 серпня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить понад 135 млн грн. За минулий тиждень на рахунок для гуманітарних потреб надійшло понад 20 млн грн, перераховано – понад 12 млн грн.

Крім того, Міністерство соціальної політики України, що є отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на цей рахунок, вже перерахувало з нього понад 589 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф.

Зокрема близько половини коштів надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).

Нагадаємо, що для допомоги громадянам, які потерпають від війни, перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/humanitarian-aid-to-ukraine

З огляду на сповільнення надходження коштів на спецрахунок, якщо порівняти з першими місяцями війни, звітування щодо стану спеціального рахунку та рахунку для гуманітарних цілей відбувається у тижневому форматі – щопонеділка.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *