Головна main НБУ наклав низку штрафів на власника “ШвидкоГроші”

НБУ наклав низку штрафів на власника “ШвидкоГроші”

80

За несвоєчасне надання інформації Нацбанк застосовує штрафну санкцію.

НБУ повідомив, що, реалізуючи функцію захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив із боку ТОВ “Споживчий центр” (ЄДРПОУ 37356833) факти порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”. Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу НБУ відповідну інформацію та копії документів, зазначає Finbalance.

За несвоєчасне надання інформації Національний банк України застосовує штрафну санкцію в розмірі від 100 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до пункту 2 частини першої статті 41 Закону.

“У зв’язку з виявленими фактами несвоєчасного надання інформації Національному банку упродовж суттєвого періоду часу на запити з метою розгляду звернень споживачів фінансових послуг на виконання Закону України “Про звернення громадян” до ТОВ “Споживчий центр” застосовано заходи впливу у вигляді накладення штрафів за наступні дванадцять порушень упродовж календарного року, які є систематичними, на загальну суму 408 000 грн.

Відповідні рішення ухвалені згідно з постановами уповноваженої посадової особи Національного банку про накладення штрафної санкції за порушення закону від 11 серпня 2022 року.

Нагадаємо, 22 липня 2022 року, 25 липня 2022 року, 29 липня 2022 року та 2 серпня 2022 року до ТОВ “Споживчий центр” було застосовано заходи впливу за несвоєчасне надання інформації (відповідно на суми 1 700 грн, 255 850 грн, 374 000 грн, 408 000 грн).

“ТОВ “Споживчий центр” продовжує здійснювати свою діяльність у період дії воєнного стану відповідно до наявної ліцензії – надання коштів у позику, зокрема і на умовах фінансового кредиту“, – йдеться в повідомленні Нацбанку.

“Споживчий центр” працює під брендом “ШвидкоГроші”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *