Головна main NASA: російські війська захопили близько 22% сільгоспугідь України

NASA: російські війська захопили близько 22% сільгоспугідь України

31

Частина українських полів вже не придатна для засіву через ураження снарядами та мінами.

Згідно з даними супутникових знімків NASA Harvest, російські війська сьогодні контролюють близько 22% сільгоспугідь України, повідомляє портал SciTechDaily, зазначають Investory News.

Так, на цих територіях вирощують переважно озимі культури – пшеницю, жито та ячмінь. Дані із супутників Planet Labs та місії Sentinel-2 Європейського космічного агентства показують, що поля, на яких засівають 28% озимих та 18% ярих культур (зокрема кукурудзу та соняшник), перебувають під окупацією.

Згідно з даними знімків із космосу, частина українських полів вже не придатна для засіву через ураження снарядами та мінами.

“Світова житниця перебуває у стані війни. До війни Україна забезпечувала 46% світового експорту соняшникової олії, 9% експорту пшениці, 17% ячменю та 12% кукурудзи на світових ринках, згідно з даними Міністерства сільського господарства США (на Україну та росію разом припадає 73% експорту соняшникової олії, 33% — пшениці та 27% — ячменю). Останні кілька місяців значно порушили цей потік продовольства”, — розповів директор програми NASA Harvest Інбал Беккер-Решеф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *