Головна main Найбільший імпортер газу Німеччини втратив понад 12 мільярдів євро в першій половині року

Найбільший імпортер газу Німеччини втратив понад 12 мільярдів євро в першій половині року

17

Близько 6,5 млрд євро збитків пов’язані з перебоями у постачанні газу з росії внаслідок війни в Україні, повідомила компанія у середу.

Найбільший імпортер газу Німеччини Uniper зазнав збитків у розмірі понад 12 млрд євро за перше півріччя – понад половина з них пов’язані з газовою кризою через РФ.

Про це йдеться у повідомленні агентства DPA, пише “Європейська правда”.

Близько 6,5 млрд євро збитків пов’язані з перебоями у постачанні газу з росії внаслідок війни в Україні, повідомила компанія у середу.

Цифри також показали списання на 2,7 мільярда євро, у тому числі через зупинку проєкту газопроводу “Північний потік-2”.

“У 2023 році ми очікуємо поліпшення доходів і прагнемо вийти із зони збитків з 2024 року”, – прокоментувала фінансовий директор компанії Тіїна Туомела.

Uniper щосили намагається втриматися на плаву, їй доводиться купувати дорожчий газ на ринку для виконання контрактів через скорочення поставок із росії.

Це спричинило проблеми з ліквідністю, оскільки Uniper досі не могла перекласти підвищення цін на клієнтів.

Uniper обслуговує понад 100 муніципальних комунальних та промислових підприємств у Німеччині, найбільшій економіці Європи.

Нагадаємо, з жовтня Німеччина введе додатковий збір за газ у розмірі 2,4 цента за кіловат-годину, щоб допомогти імпортерам, які постраждали від додаткових витрат через скорочення поставок російського газу.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *