Головна main “Нафтогаз” попросить дворічне відтермінування платежів у всіх міжнародних кредиторів

“Нафтогаз” попросить дворічне відтермінування платежів у всіх міжнародних кредиторів

124

“Нафтогаз” нещодавно підписав кредит із ЄБРР для підтримки закупівлі природного газу на майбутній опалювальний сезон 2022/2023.

НАК “Нафтогаз України”, яка на початку цього тижня попросила дворічне відтермінування з виплати відсотків та погашення єврооблігацій, звернеться з такою пропозицією до всіх інших міжнародних кредиторів.

Про це йдеться в біржовому повідомленні емітента її єврооблігацій Kondor Finance Plc, зазначає Інтерфакс-Україна.

“Емітент та Позичальник спочатку звернулися до власників облігацій відповідно до своїх нормативних зобов’язань. Тепер Позичальник може обговорити відтермінування платежу щодо інших міжнародних боргових зобов’язань, стороною яких він є. У тих випадках, коли використовуються такі кредити та виплачуються відсотки, передбачається отримати дворічне відтермінування щодо виплати відсотків від усіх інших міжнародних кредиторів“, – наголошується в документі.

“Нафтогаз” додав, що нещодавно підписав кредит із ЄБРР для підтримки закупівлі природного газу на майбутній опалювальний сезон 2022/2023.

“Ця позика є предметом задоволення визначених попередніх умов, перш ніж вона може бути використана, і буде розглянута сторонами у світлі цієї Заяви про згоду (пропозиції власникам єврооблігацій про відтермінування платежів та перегляд ковенант – ІФ)“, – зазначається в повідомленні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *