Головна main Нафтогаз готує позов проти Газпрому через порушення транзитного контракту

Нафтогаз готує позов проти Газпрому через порушення транзитного контракту

124

Транзитний контракт 2019 року підписаний на умовах «качай-або-плати».

НАК «Нафтогаз України» готує позов до Газпрому через порушення транзитного контракту 2019 року, в ефірі телемарафону сказав голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко, зазначає Kosatka.Media.

«Газпром не виконує нового транзитного контракту, який ми підписали у 2019 році. Ми мали певний термін, передбачений контрактом, коли ми мали в арбітраж провести переговори та вирішити нашу суперечку у двосторонньому порядку. Газпром відмовився вести будь-які переговори. Тому наступного тижня ми зустрічаємося з нашими юристами та завершуємо підготовку відповідного подання», – сказав Вітренко.

Так, транзитний контракт 2019 року підписаний на умовах «качай-або-плати». Нова транзитна суперечка розглядатиме арбітраж у Цюриху, а не в Стокгольмі, як минулого разу.

«Якщо чудеса не станеться до 21 липня, найближчим часом ми подаватимемо позов до арбітражу. Це буде арбітраж у Цюриху зі шведського права. Газпром, програвши повністю у двох справах у Стокгольмському арбітражі, наполягав на тому, що це не може бути Стокгольмський. Ми ж наполягали, щоби це було шведське право», – сказав Вітренко.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *