Головна main Набагато більше, ніж Кім: Вілкул-молодший пропонує винагороду за інформацію про зрадників

Набагато більше, ніж Кім: Вілкул-молодший пропонує винагороду за інформацію про зрадників

104

У Кривому Розі Дніпропетровської області оголосили полювання на колаборантів та коригувальників ударів росіян по місту – обіцяють до 50 тисяч гривень.

Про це у Telegram повідомив глава Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул.

“На жаль, є деякі, хто підло працює на окупантів. Вони отримують криваві гроші, а за це здають дислокацію та переміщення підрозділів Збройних сил України. Повідомляють про розміщення складів, коригують вогонь окупантів. Ці люди теж ходять і мешкають поряд з нами. Хоча ні, це не люди. Це гірше за ворогів, це зрадники. Наші спецслужби активно шукають злочинців і знаходять їх. Однак найбільш ефективною ця робота буде, якщо для цього ми об’єднаємося всі разом”, – розповів Вілкул.

За його словами, створено спеціальну гарячу телефонну лінію та електронну адресу, щоб повідомляти інформацію про колаборантів та зрадників:

  • телефон: 067-563-02-63 за будь-яким з месенджерів – Вайбер, WhatsApp, Telegram;
  • електронна пошта: [email protected]

“Я гарантую, що, якщо за вашою інформацією, буде затриманий реальний шпигун, я особисто виплачу людині, яка змогла надати інформацію, 50 тисяч гривень. Якщо це буде агітатор за “руський мір” (тільки наголошую – потрібно підтвердження, краще аудіо – або відеофіксація) – 10 тисяч гривень. Такі люди, по суті, також є ворожими агентами впливу”, – наголосив він

Нагадаємо, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім обіцяє кожному жителю міста винагороду у розмірі 100 доларів за ім’я коригувальника ворожого вогню.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *