Головна main На Запоріжжі окупанти видали пенсіонерам фальшиві рублі: гроші з Москви десь “загубились”

На Запоріжжі окупанти видали пенсіонерам фальшиві рублі: гроші з Москви десь “загубились”

124

У Мелітопольському районі на Запоріжжі пенсії від окупантів видали фальшивими рублями. Місцеві гауляйтери спробували перекласти провину за це на “українських нацистів”, але зробили це настільки незграбно, що викрили самих себе.

Про це повідомляє місцеве видання “РІА-Мелітополь”.

Журналісти інформують, що мешканцям Дунаївки Мелітольського району принесли пенсію рублями, тільки ось половина купюр виявилася підробками.

На цьому сюр не закінчився, адже до пенсії додавалася записка: мовляв, рублі вкрав міський голова Мелітополя Іван Федоров. Незрозуміло на кого розраховані такі шалені провокації, адже навіть у жителів села виникла маса питань: яке відношення міський голова Мелітоля має до Мелітольського району та “російських” пенсій? Якщо ви знали, що половина пенсії фальшивка – навіщо ви принесли їх?“, – зазначається в публікації.

Також повідомляється про те, що член так званої “Головної ради військово-цивільної адміністрації Запорізької області” зрадник Володимир Рогов у своєму інтерв’ю кремлівським ЗМІ розповідав, що та сама допомога у розмірі 10 тисяч гривень для пенсіонерів та бюджетників “загубилася” дорогою з Москви до Мелітополя.

Тоді ж з’явилася інформація, що вкрав разову допомогу МНС росії ще один колаборант – псевдогубернатор Євген Балицький.

Стопкор” уже розповідав, що Балицький відомий на Запоріжжі як колишній регіонал-кнопкодав і корупціонер. У червні 2015 його дружина зареєструвала на себе 5 літаків Сessna Model 172, після чого здавала їх в оренду Національному авіаційному університету за 3,5 млн грн кожен – при тому, що вартість одного такого літака складає 1 млн гривень.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *