Головна main На Забайкаллі батьки ліквідованого на Луганщині окупанта судяться за “гробові”

На Забайкаллі батьки ліквідованого на Луганщині окупанта судяться за “гробові”

120

“Русский мир” у всій красі: батько – ухилянт від аліментів – позивається у суді Забайкалля до своєї ексдружини, аби отримати половину виплати, призначеної державою через загибель їхнього сина-окупанта на Луганщині в Україні.

Батьки ліквідованого на території так званої “ЛНР” військовослужбовця з селища Даурія Забайкальського краю Владислава Бадртдінова судяться за посмертні виплати в розмірі 8,5 млн рублів. Про це повідомила телекомпанія РТК “Забайкалля”.

Телесюжетом поділився у своєму телеграм-каналі український журналіст Денис Казанський.

Це просто квінтесенція цієї ганебної війни. Можна скільки завгодно волати про велику імперію, російський мир, відновлення СРСР, але один такий сюжет перекреслює всю цю фальшиву пропагандистську муру“, – написав журналіст.

За право повністю отримати посмертні виплати мати окупанта Олеся Бадртдінова судиться з його біологічним батьком, який, за її словами, майже не виховував сина та ухилявся від сплати аліментів. Жінка зазначила, що батько розрахувався за боргами лише у 2021 році, коли Владиславу виповнилося 20 років, а другому синові – 23. Загалом у мешканки Забайкалля троє дітей.

Нагадаємо, російські пропагандисти в ефірі центральних телеканалів рекламують участь у війні в Україні й розповідають про “плюшки” від загибелі російських солдат. Зокрема, в одному з таких роликів показали батьків вже “двухсотого” Олексія Малова із Саратовської області та новеньку “Ладу”, придбану ними за “гробові”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *