Головна main На порозі третьої російсько-чеченської? Кадиров захвилювався та прийшов до путіна

На порозі третьої російсько-чеченської? Кадиров захвилювався та прийшов до путіна

172

Чеченці, які виступають за незалежність Чечні від російської федерації у вигляді Республіки Ічкерія, оголосили про підготовку до війни з рф та Рамзаном Кадировим.

Голова Чечні Рамзан Кадиров опублікував своє звернення до президента рф путіна з проханням розмістити у регіоні системи протиповітряної оборони.

“У сучасних умовах Росії потрібні нові стратегічні військові рішення. У зв’язку з цим варто провести безліч змін, але в першу чергу я вважаю, що в горах Чеченської Республіки, на південних рубежах Росії як ніколи потрібні системи ППО. Базу можна розмістити на місці танкової частини в Шалінському районі. Від ворога в будь-який момент можна очікувати що завгодно, тому нам необхідно попереджувальні тактичні заходи”, – написав він у своєму Telegram-каналі.

Після заяви Кадирова у мережі з’явився відеозапис зі зверненням спікера Батальйону імені Шейха Мансура Іслама Белокієва, у якому він заявив про підготовку чеченців до війни з російською федерацією та Рамзаном Кадировим задля звільнення незалежної від рф Чеченської Республіки Ічкерії.

“Ічкерійці розпочали підготовку до бойових дій в Чечні. Нами проводиться не лише політична робота, але й військова підготовка, метою якої є деокупація і деколонізація з подальшою денуклеаризацією російської імперії”, – сказав Белокієв.


Він розповів, що вони поділили Чечню на три сектори (фронти) та почали в кожному роботу з місцевим населенням для виявлення ворожих військових об’єктів: “Нам відомо навіть, скільки кухарів працює на тій чи іншій базі”.

Зауважимо, минулого тижня народні депутати Олексій Гончаренко та Муса Магомедов внесли до Верховної Ради законопроєкт про визнання Чеченської Республіки Ічкерії суверенною державою. Наразі постанова знаходиться на розгляді у відповідному Комітеті.

Довідково:

Чеченська Республіка Ічкерія – самопроголошене державне утворення, яке існувало після розпаду СРСР на частині території Чечено-Інгушської АРСР (РРФСР). Ліквідовано російською владою у 2000 році після її силового повернення до рф як Чеченської республіки. У ході двох довготривалих війн росіянами було вбито велику кількість мирних жителів.

Після початку збройної агресії російської федерації проти України у 2014 році багато прихильників Ічкерії стали добровольцями та воювали проти росіян на Донбасі. Після 24 лютого вони приєдналися до захисту всієї України, зокрема Батальйон імені Шейха Мансура брав участь у боях за Київщину з лютого по квітень 2022 року.

Нагадаємо, на початку російського вторгнення уряд республіки Ічкерія у вигнанні запропонував Україні військову допомогу. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *