Головна main На Миколаїв армія рф рушить з двох напрямів: ворог має сили іти на прорив, – полковник Машовець

На Миколаїв армія рф рушить з двох напрямів: ворог має сили іти на прорив, – полковник Машовець

35

8 серпня Костянтин Машовець опублікував свою оцінку ситуації на південному фронті. Свої оцінки полковник ЗСУ базував на даних про регіон, де зосередив сили ворог, та про напрями,у яких він атакував раніше. Висновок: ймовірне пожвавлення на Херсонсько-Бериславському плацдармі для удару по Миколаєву.

Інформацію оприлюднено на сторінці Facebook військового.

Військовий пояснює ситуацію, яка склалась на захід та північний-захід від Миколаєва.

По-перше, ворог зосередив 4-5 батальйонно-тактичних групи біля Снігурівки – населеного пункту на північний-захід від Миколаєва. 4-5 БТГ – це біля 4 тисяч ворожих солдатів.

Росіяни пробували атакувати населені пункти неподалік від Снігурівки: з боку Новопетрівки у бік Партизанського. Мета атак – вийти на дорогу, яка прямує від Снігурівки до Миколаєва і спробувати атакувати місто з північного-заходу.

По-друге, протягом тижня армія рф намагалась просунутись до села Новогригорівки, яке розташоване на лінії Любомировка-Шевченкове неподалік від ще однієї дороги – дороги, яка з’єднує Херсон та Миколаїв.

Саме з боку траси Херсон-Миколаїв ворог може наблизитись до міста з заходу.


Експерт зазначає, що з вказаних двох напрямів до Миколаєва дійсно найближче. Тому він і припускає, що російське командування зосередиться саме цих точках. При цьому ворог зможе перехопити ініціативу: замість думати про контрнаступ на Херсон ЗСУ почне боронити Миколаїв.

Нагадуємо, 1 серпня армія фр випустила по Миколаєву 12 ракет.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *