Головна main На крейсері “Москва” загинув Валерій Криворог – син контр-адмірала флоту рф

На крейсері “Москва” загинув Валерій Криворог – син контр-адмірала флоту рф

128

27 липня російське видання Muduza повідомило, що від ракети ЗСУ на флагмані російського флоту “Москва” загинув син високопоставленого офіцера Олега Криворога, командувача дивізії.

Інформацію оприлюднено на сайті видання.

Валерій Криворог – 37-річний син Олега Криворога. Валерій мав звання капітан-лейтенант і служив на крейсері “Москва”. На крейсері чоловік командував ротою прийому військовослужбовців штабу флоту росії.


Востаннє на своїй сторінці у соцмережі Валерій був 9 квітня. Після затоплення “Москви”, яке сталось 14 квітня, він вважається таким, що пропав без вісті. Пресслужба ЧФ рф не прокоментувала долю сина контр-адмірала, а просто кинула трубку.

Олег Кривоног, капітан 1 рангу флоту рф, народився у Миколаєві і зробив кар’єру у російському флоті. З 2014 року служив у Криму.


Станом на 24 лютого – командував 30-ою дивізією надводних кораблів ЧФ армії рф. Як російського військового злочинця його внесено у базу даних “Миротворець”.


Нагадуємо, після знищення крейсера “Москва” російський уряд не визнавав, що на борту корабля загинув майже весь екіпаж. Заради цього знімались фейкові відеоролики, в яких імітували, що “зниклих без вісті” немає.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.