Головна main На Ізюмському напрямку бійці ЗСУ захопили трофей: новітній танк ворога (відео)

На Ізюмському напрямку бійці ЗСУ захопили трофей: новітній танк ворога (відео)

23

На Ізюмському напрямку українські захисники змогли захопити новітній російський танк. “Демілітаризація” армії рф триває.

Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ”.

“Ізюмський напрямок: наші захисники “прихопили” до свою строю російський Т-72Б3 зразка 2016 року”, – йдеться у повідомленні.

Для довідки Т-72Б3 – наймасовіший танк армії росії, який, станом на 2021 рік, складав 53% всього танкового парку стройових машин – з 3330 танків, 1770 одиниць були саме Т-72Б3.

Цей танк є модернізацією радянського Т-72, який був прийнятий на озброєння у 1973 році, як дешевша та значно простіша альтернатива харківському Т-64.

Через відсутність цілого ряду систем, які були встановленні на Т-64 та Т-80, реальна бойова ефективність Т-72 була значно нижчою. А через те, що Т-72 був наймасовішим то в СРСР, а згодом країна-агресор постійно намагалась довести його бойові можливості до адекватного рівня шляхом модернізацій, остання з яких і отримала назву Т-72Б3.

Нагадаємо, в Харківській області українські захисники знищили російську самохідну реактивну установку розмінування УР-77 “Метеорит”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *