Головна main На Херсонщину та до Кривого Рогу ворог стягує багато військ – що це означає

На Херсонщину та до Кривого Рогу ворог стягує багато військ – що це означає

124

1 серпня військовий експерт пояснив, чому українське командування дозволяє армії рф підтягнути велику кількість нових сил на правий берег Дніпра.

Інформацію оприлюднено на Youtube-каналі експерта.

Олег Жданов, військовий експерт, визнав, що підсилення дійсно є. І дійсно навіть через понтонну переправу противник зумів перекинути біля 800 танків.

Однак важливим є те, що російські склади з БК та паливом і далі планомірно нищаться. Експерт запропонував оцінити, скільки паливно-мастильних матеріалів потребують ці танки і те, з якої відстані і яким шляхом вони тепер доставляються.

Ворогу потрібно раз на 2-3 дні думати про те, як вкотре заправити свою техніку. При чому перевезення будуть здійснюватись малими партіями, а це ще більш ускладнює логістику противника.

Жданов наголошує: так, ми дозволяємо перекидати підсилення то правий берег. Однак задум командування, на його думку, наступний: втягнути туди якнайбільше військ армії рф і ускладнити цим життя російській логістиці та живій силі.

Втім, зазначає експерт, можливий все ж наступ у бік Кривого Рогу. Про це свідчать повітряно-десантні частини, які там розміщує противник. Однак він все ж сумнівається, що це можливо.

Зазначимо, Генеральний штаб ЗСУ у останньому оперативному звіті вкотре повідомив, що основне завдання ворога на Південнобузькому напрямі – це утримання позицій і недопуск контратак. Щодня з’являється інформація про знищення російських складів на лівому березі Дніпра. Втім з’ясовується, що навіть при зруйнованих складах і неробочих мостах армія рф все ж перекидає нові сили на правий берег. При цьому складається враження, що командування не звертає на це уваги, допускаючи значне підсилення ворога.

Нагадуємо, увечері 1 серпня жителі Херсонщини повідомили, що ворог перекидає колони з Залізного порту у напрямку Херсона.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *