Головна main На Херсонщині ЗСУ нищить угрупування військ рф: не атакує “в лоб”, а знекровлює, – Жданов

На Херсонщині ЗСУ нищить угрупування військ рф: не атакує “в лоб”, а знекровлює, – Жданов

160

25 липня Олег Жданов, військовий експерт, заявив, що ЗСУ почало застосовувати особливу тактику війни: не іде в атаку, натомість – знекровлює противника. Таким чином армія рф нищиться повільно, але невідворотно.

Інформацію оприлюднено на Youtube-каналі експерта.

Жданов стверджує, що українське командування веде так звану асиметричну війну – війну четвертого покоління. В рамках цього нового способу ведення війни ЗСУ тримають під ударом усі логістичні ланцюжки противника на значній ділянці південної лінії фронту. Зокрема, контролюються усі рухи ворога від Кривого Рогу аж до Чорного моря у районі Херсона.

Війна четвертого покоління означає, що ЗСУ у відповідь на атаки і штурми армії рф поводить себе несиметрично: не штурмує “в лоб”. Натомість нищаться склади боєприпасів, казарми. Наступні цілі – командні пункти. Далі – засоби протиповітряної оборони.

Експерт зазначає, що обстріляно три основних мости, через які армія рф могла доставити поповнення – техніку і живу силу:

  • Антонівський міст та міст у Новій Каховці – через Дніпро;
  • Дар’ївський міст – через Інгулець.


Важливим є те, що мости не зруйновано, а пошкоджено. Завдяки цьому жива сила ворога може втекти з правобережжя. Однак важку техніку споруди не витримають – отже, підсилити угрупування на Південнобузькому напрямі не вийде.

Жданов пояснює. яким саме, на його думку, є задум командування ЗСУ: “Довести [армію рф] до стану, коли вона зробить жест “доброї волі”, – тобто самостійно вийде з території Правобережжя.

Нагадуємо, зафіксовано рух техніки армії рф з боку Мелітополя у напрямку Херсона.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *