Головна main На Херсонщині у солдат рф не витримує психіка: багато загиблих, деяких складають по частинам

На Херсонщині у солдат рф не витримує психіка: багато загиблих, деяких складають по частинам

13

6 липня СБУ опублікувала перехоплення розмови російського окупанта, у якій він визнає: його психіка не витримує жахіть війни.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook спецслужби.

З аудіо-запису зрозуміло, що окупант спілкується зі своєю дружиною, яка називає його “зайчиком”. Він розповідає їй про свої плани після повернення з війни та про те, що йому доводиться бачити щодня.

Росіянин говорить, що найперше, що він зробить вдома – це помолиться. Потім – об’їздить усі монастирі. Від того, що він побачив в Україні, він відчуває себе хворим і не вірить, що колись вилікується.


Підрозділ росіянина зазначає постійних втрат (СБУ зазначає, що він дислокується десь на Херсонщині). Напередодні було 4 поранених, сьогодні – 6.


Чоловік бачить дуже багато загиблих. Багато з них – “без голови, без ніг, без тулубу”. Він стверджує, що інколи у цинкові труни, які їдуть з війни, насипають просто землю, якщо не вистачає частин тіл.


На окупованих землях росіян зустрічають руїни і відсутність нормального життя. Вони бачать розбиті дороги, зруйновані патрульні пости, підбиті танки, непрацюючі відеокамери.


Окупанта говорить дружині, що вони там у рф не уявляють, що таке насправді війна. Він не уявляє, як потім зможе повернутись до мирного життя.


Нагадуємо, в окупованому Херсоні 6 липня прогримів вибух. Місцеві проукраїнські ЗМІ стверджують, що вибухнув склад боєприпасів армії рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *