Головна main На Херсонщині колаборанти заявили про початок підготовки до “референдуму”

На Херсонщині колаборанти заявили про початок підготовки до “референдуму”

26

Колаборанти та окупанти розпочали підготовку до проведення “референдуму” на території Херсонської області задля “приєднання” області до російської федерації.

Про це повідомив зрадник України, “заступник голови адміністрації регіону” Кирило Стремоусов в коментарі російському Інтерфаксу.

“Ми готуємось до референдуму, і ми його проведемо. Херсонська область ухвалить рішення та приєднається до рф, стане повноцінним суб’єктом”, – сказав колаборант.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, коли окупанти планують провести “референдум” на окупованих територіях Херсонської й Запорізької областей. За їхньою інформацією, “єдиний день голосування” повинен пройти у неділю, 11 вересня.

Окупанти вже намагалися розпочати підготовку до “референдуму”, але місцеве населення не проявило тієї радості, на яку очікували росіяни, тому опір місцевого населення може порушити всі плани російських окупантів.

Стремоусов також заявляв, що на Херсонщині не будуть проводити ніяких голосувань, а будуть просити напряму “приєднати” регіон до рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *