Головна main На Харківському напрямі росіян кидають у бій “як м’ясо” – перехоплення ГУР

На Харківському напрямі росіян кидають у бій “як м’ясо” – перехоплення ГУР

31

25 червня українські розвідники опублікували перехоплення, у якому російських військовий розповідає про реальну ситуацію на Харківському напрямі.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook ГУР Міноборони України.

Російський окупант стверджує, що в один з попередніх днів його підрозділ атакував позиції ЗСУ. Ще тоді, коли чоловік побачив план бою, він прогнозував, що результат буде поганим.

Як з’ясувалось, атака дійсно завершилась невдало. Ніхто не може порахувати кількість загиблих – було знищено ціле відділення у БТР.

Зв’язку з підрозділами армії рф на позиціях немає. Втім стало відомо, що залишилось живими, але пораненими, троє осіб. При цьому складається враження, що “їх там кинули всіх”.

Окупант наголошує, що командування не дає солдатам відпусток, не платить заробітну плату, не замінює свіжими силами. Тому військові просто тікають з позицій, стверджує чоловік. З його підрозділу, наприклад, втекло біля 80-ти людей, залишилось – шестеро. Чоловік планує зробити те саме: “Я вже думаю руки в ноги і вперед”.

Зазначимо, згідно з ранковим оперативним зведенням Генштабу ЗСУ за 25 червня, ворог основні зусилля на Харківському напрямі докладає до утримання раніше зайнятих позицій. Крім того артилерія наносить удари по Харкову та В’ялівському водосховищу – резервуару для постачання технічної води у обласний центр.

Армія рф намагалась атакувати у напрямах двох населених пунктів:

  • Уди – атака відбита;
  • Явірське – вертольоти Ка-52 здійснили авіаудар по селу.

Нагадуємо, вдень 25 червня вертольоти рф обстріляли некерованими ракетами одну з прикордонних громад на Сумщині.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *