Головна main На Харківщині проти ЗСУ воює “шваль” з рф, і тієї не вистачає: є третина взводу і дещиця батальйону, – перехоплення ГУР

На Харківщині проти ЗСУ воює “шваль” з рф, і тієї не вистачає: є третина взводу і дещиця батальйону, – перехоплення ГУР

36

13 серпня ГУР МОУ опублікувало перехоплення, у якому російський окупант розповідає про те, що армія рф не в змозі укомплектувати частини: набирають “непотріб”, який тікає або гине у першому ж бою. При чому є особливість: немає жодного вояки з Криму.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook Головного управління розвідки міноборони України.

Росіянин воює на Харківщині, повідомляють українські розвідники. Чоловік пояснив дружині, що у його підрозділі – значні втрати:

  • з 30 осіб, які мають бути у взводі, залишилось 11;
  • з 320 осіб, які мають бути у батальйоні – 52.

Набрати якісних нових солдатів командування не може, тому набирає усіх. При цьому не дивиться на стан здоров’я та біографію, стверджує окупант.

Саме тому у першому ж бою люди тікають – стають так званими “відмовниками”.


Залишаються лише ті, хто піддався роспропаганді – тобто “ідейні”.


Серед мобілізованих є особливість, зауважує окупант: немає жодної людини з Криму. Більшість мобілізованих – з півдня рф: з Ставропольщини, з Курщини… Це обурливо, вважає чоловік: що ж це кримчани не воюють за своє “звільнення”?


Ще одна неприємність сталась днями у взводі росіянина: один військовий підірвався на розтяжці, яку встановив його ж “побратим”.


Нагадуємо, до Криму приїхав російський злочинець Гіркін (Стрєлков): намагався піти добровольцем на фронт, але йому чомусь відмовлено.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *