Головна main На Донеччині ворог не може наступати: склади снарядів знищені артилерією ЗСУ, а воювати ніхто не хоче

На Донеччині ворог не може наступати: склади снарядів знищені артилерією ЗСУ, а воювати ніхто не хоче

112

22 липня Сергій Гайдай, очільник Луганської ОВА, повідомив подробиці ситуації, що склалась на східному фронті. Армія рф не має можливості атакувати, бо втратила склади боєприпасів та живу силу.

Інформацію оприлюднено на офіційному Telegram-каналі чиновника.

Гайдай пояснив, чому армія рф суттєво не просунулась на території Донецької області – це сталось внаслідок двох основних причин: затримка постачання снарядів та відсутність поповнення особового складу.

Лисичанськ ворог захопив 2 липня 2022 р. З тих пір йому все ж вдалось дійти до кордонів Луганської області. Але після того щоденні атаки, про які повідомляє Генштаб ЗСУ, закінчуються програшем і відступом на попередні позиції.


Чиновник нагадує, що українська артилерія знищили склади боєприпасів армії рф вдалині від лінії фронту. Звичайно, снаряд у рф є, але витрачається певний час, щоб їх підвезти на позиції. Тому російські гармати працюють з меншою інтенсивністю і не можуть влаштувати “вогневий шквал”, завдяки якому просувались раніше.

Крім того армія рф зазнала значних втрат і немає звідки їх поповнити. Саме тому на фронті воюють солдати приватних військових компаній.

Активні бойові дії наразі тривають біля населених пунктів Білогорівки та Верхньокам’янки, заявив Гайдай.

Зазначимо, на карті фронту ця місцевість вже позначена як така, що окупована. Втім, згідно з твердженням очільника Луганської ОВА, там ще є українські підрозділи, які чинять опір.


Нагадуємо, українські волонтери придбали для ЗСУ кілька бойових безпілотників, які можуть нищити з повітря ворожу техніку та живу силу.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *