Головна main На Донеччині армія рф веде розвідку, наступ на Запоріжчині відкладається, – Генштаб

На Донеччині армія рф веде розвідку, наступ на Запоріжчині відкладається, – Генштаб

60

1 серпня Генштаб ЗСУ у щоденному оперативному звіті повідомив, що противник на Донеччині став більше займатись розвідкою. На Запоріжжі наразі наступ ворога відкладається.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook командування.

Загалом на Донеччині в усіх трьох основних напрямах – Слов’янському, Краматорському та Бахмутському – ворог намагається відшукати слабкі точки в українській лінії оборони. Про це свідчить активізація розвідки. Втім артилерія та спроби штурму все ж продовжуються.

На Слов’янському напрямі розвідувальні групи росіян спробували прорватись біля села Мазанівка – за 20 км на північний захід від Слов’янська. Генштаб наголошує, що розвідгрупу було знешкоджено.

На Краматорському напрямі росіяни активізували розвідку за допомогою БПЛА. Мета розвідки – з’ясувати логістику українських частин. Командування не повідомляє, чи знешкоджено повітряних шпигунів.

На Бахмутському напрямі розвідгрупа армії рф намагалась проникнути біля села Яворівки – населеного пункту за 20 км на північний схід від Бахмута неподалік від траси, яка йде до Лисичанська. ЗСУ виявила шпигунів і примусила їх повернутись на свої позиції.

Ворог вкотре продовжив штурмувати у напрямку трьох населених пунктів: Бахмута, Соледара та Вершин. Ці штурми тривають вже біля тижня і щоразу ЗСУ примушує російські підрозділи відступити.


На Запорізькому напрямі армія рф наразі не проводить жодних наступальних дій, наголошує Генштаб. Наносяться артилерійські та авіаудари по населеним пунктам неподалік від лінії фронту. Але руху вперед немає. Спроби невдалого штурму були аж біля села Мар’їнка – за 166 км на схід від Запоріжжя.


Нагадуємо, російські військові настільки бояться наступу ЗСУ, що перевдягаються у цивільний одяг і тікають з позицій.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.