Головна main Микола Удянський вивів Qmall і Weway в ТОП-15 найбільш прибуткових криптопроектів-2022

Микола Удянський вивів Qmall і Weway в ТОП-15 найбільш прибуткових криптопроектів-2022

253

Підприємець Удянський Микола Олександрович вчинив неможливе в період війни. Бізнесмен зумів вивести українські крипто-проекти Qmall та WeWay в ТОП світових лідерів даної сфери. І якщо врахувати, що все це було зроблено в найкоротші терміни, то Будянському низький уклін від усього кріптосообщества нашої країни.

Отже, вітчизняні кріптопроекти Qmall та WeWay потрапили в незалежний рейтинг 15 найприбутковіших проектів у світі, запущених в 2022 році.

Йдеться про токени Qmall і WWY, які оцінювалися за поточною рентабельності інвестицій. Зараз капіталізація проекту Qmall становить $ 45 млн, а WeWay – $74,8 млн. Відповідно їх сумарна оціночна вартість досягає $120 млн.

Таким чином вперше в ТОП-15 найприбутковіших проектів потрапили відразу два українських стартапи. Обидва вони входять до складу холдингу Ehold.com, що належить бізнесменові Миколі Удянському.

У ТОП-15 прибуткових кріптопроектов-2022 в світі потрапили два українських проекти Qmall і Weway

Нагадаємо, Удянський є учасником українського рейтингу Forbes і відомий завдяки тому, що запустив багато стартапів, серед яких біткойни-форк Bitcoin Ultimatum і криптобіржа Coinsbit.

Qmall – перша регульована Українська криптовалютна біржа CEO якої є Богдан Прилепа. Від конкурентів вона відрізняється політикою нульових комісій на депозити в національній валюті, і наявністю простих і зрозумілих платіжних інструментів. В її найближчих планах – запуск ланчпаду і метавсесвіту.

WeWay – блокчейн-платформа для інфлюенсерів. Вона дозволить блогерам і фанатам ефективно взаємодіяти один з одним. Зокрема, творці контенту можуть залучати кошти на реалізацію нових проектів, а їх шанувальники впливати на творчість своїх кумирів. Розвитком цього проекту займається український підприємець Вадим Синьогін. Зауважимо, що Микола Удянський раніше втратив квартиру у Харкові через обстріли російських терористів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *