Головна main Мєдвєдєв погрожує Молдові: пам’ятайте про 200 тисяч російських громадян у Придністров’ї

Мєдвєдєв погрожує Молдові: пам’ятайте про 200 тисяч російських громадян у Придністров’ї

39

25 червня Дмитро Мєдвєдєв пригрозив Молдові, яка отримали статус кандидата на вступ у ЄС: рф може згадати про 200 тисяч громадян з російськими паспортами, які живуть у Придністров’ї.

Основні тези погроз рф політик оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

Мєдвєдєв заявив, що народ Молдови пошкодує про те, що країна намагається вийти з зони впливу росії та рухається до ЄС.

По-перше, політик нагадав, що ніби то Молдова існує лише тому, що СРСР уберегла її від поглинання Румунією після Другої світової війни. Він припускає (і відразу розглядає своє припущення як доконаний факт): Румунія приєднає до себе Молдову всупереч думці громадян цієї країни, а також незаконного утворення у її тілі – Придністров’я.

По-друге, Мєдвєдєв пообіцяв, що Молдова страждатиме через високі ціни на енергоносії та неможливість продати свої товари – овочі, вино, фрукти – до рф.

По-третє, у Придністров’ї, нагадав заступник голови Радбезу рф, проживає 200 тисяч людей з російськими паспортами. Мєдвєдєв не уточнив, чим саме цей факт загрожує Молдові. Однак, ймовірно, натякає, на республіки ОРДЛО, де спершу роздавали російські паспорти, а потім рф прийшла туди з артилерією, щоб “врятувати”.

Нагадуємо, Молдова та Україна отримали статус кандидата на членство у ЄС згідно з рішенням Європарламенту від 23 червня.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *