Головна main Ми не колонія США, – колаборант Стремоусов закликав Штати не втручатися у справи Херсонщини

Ми не колонія США, – колаборант Стремоусов закликав Штати не втручатися у справи Херсонщини

27

Псевдореферендум щодо самовизначення в області відбудеться, попри позицію США, американській владі не варто втручатися у справи регіону і ставитися до нього як до своєї колонії.

Про це заявив так званий заступник голови фейкової адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов, передає РІА “Новини”.

За його словами, “звільнені” території ніколи не будуть американськими колоніями.

“Вони завжди будуть вільними у складі однієї великої єдиної росії. Ми самі розуміємося на нашій культурі і нашому майбутньому, яке неминуче пов’язане з російською федерацією”, – підкреслив колаборант.

Раніше один з високопосадовців американського уряду заявив, що США не визнають приєднання до рф Донбасу, відкидають результати можливого “референдуму”, обіцяють швидку і жорстку відповідь у вигляді антиросійських санкцій.

Нагадаємо, кремль має намір об’єднати так звані “ДНР/ЛНР”, а також тимчасові окуповані території Херсонської та Запорізької областей в один “федеральний округ” у складі рф. Створенням нового “утворення” керує заступник керівника департаменту АП із забезпечення справ Держдуми Борис Рапопорт, який займався Донбасом у 2014 році.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *