Головна main Може бути причетний ректор НАУ Луцький: поліція розслідує незаконне знищення будинку під Києвом

Може бути причетний ректор НАУ Луцький: поліція розслідує незаконне знищення будинку під Києвом

144

Поліція розпочала розслідування у справі щодо незаконного знесення приватного будинку під Києвом, до якого може бути причетний ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький.

Про це у коментарі “Стопкору” розповів адвокат, співзасновник АО “Стратегічна адвокація” Богдан Хмельницький.

За його словами, слідчі дії у справі вже проводяться.

“Поліція вже здійснила огляд місця подій. Крім того, було визначено статус потерпілої”, – зазначив він.


Хмельницький також нагадав, що два тижні тому на цьому ж місці стояв будинок.

“Коли власники сюди приїхали, то побачили, що на місці нічого немає: ані будинку, ані бані, ані басейну. Такі дії можуть кваліфікуватися згідно ККУ за ст. 194 ч. 2 “Умисне знищення майна в особливо великих ромірах”. Чому це сталося? Якщо у вас є сусіди, які мають намір забрати вашу землю, то знайте, що така ситуація може статися. В якийсь день ви можете приїхати додому та не побачити на місці власного будинку. Сподіваємося, що працівники поліції, які займаються цією справою, зможуть розібратися і ті винні, які зруйнували домівку та забрали всі речі – будуть покарані”, – наголосив він.

Як повідомляв “Стопкор” раніше, ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький разом із дружиною Оленою Савицькою може бути причетний до розкрадання дорогих речей та повного руйнування приватного будинку в елітній Конча-Заспі під Києвом. Подробиці розповіла журналістам власниця зруйнованого будинку Оксана Андрієнко.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *