Головна main Мобілізація – це не про нас, ми й так мобілізовані, – держсекретар Радбезу Білорусі

Мобілізація – це не про нас, ми й так мобілізовані, – держсекретар Радбезу Білорусі

20

Державний секретар Ради безпеки Білорусі Олександр Вольфович прокоментував чутки про можливість мобілізації в Білорусі у зв’язку з оголошенням часткової мобілізації в росії. За його словами, влада в країні не буде оголошувати мобілізацію.

Про це повідомляє білоруське інформаційне агентство “Белта”.

“Мобілізація – це не про нас, народ Білорусі та країна мобілізовані і так. І готові, звичайно, не дай боже, дати відсіч тими силами та засобами, які для цього призначені: тим силовим блоком, тим складом мирного часу, який сьогодні виконує завдання щодо оборони своєї країни та конституційного ладу на своїй території”, – сказав держсекретар Радбезу, відповідаючи на запитання журналістів після зустрічі з секретарем Ради безпеки рф Миколою Патрушевим, яка відбулася сьогодні у Москві.

Нагадаємо, 21 вересня російський президент путін оголосив про проведення “часткової мобілізації” на території рф. Росіяни негативно відреагували на цю новину: серед них почалися ширитися панічні настрої.

Читайте також: Міноборони Литви ухвалило рішення привести у підвищену бойову готовність свої війська через часткову мобілізацію в рф.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *