Головна main Мін’юст США просить Конгрес про додаткові повноваження для конфіскації активів рф

Мін’юст США просить Конгрес про додаткові повноваження для конфіскації активів рф

104

Представник мін’юсту США Ендрю Адамс заявив, що терміни давності для деяких фінансових злочинів, як-от відмивання грошей, слід збільшити до 10 років, щоб дати прокурорам “час відстежити гроші”.

Представник міністерства юстиції США Ендрю Адамс, який очолює робочу групу з виявлення російських активів, звернувся до Конгресу з проханням розширити повноваження відомства, аби воно могло конфіскувати такі активи.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Під час свідчень Комітету Сенату США з питань юстиції у вівторок, Адамс сказав, що Конгрес повинен дозволити прокурорам вимагати конфіскації активів, які використовувалися для ухилення від санкцій США, а не лише доходів від ухилення від санкцій.

Представник американського Мін’юсту також заявив, що терміни давності для деяких фінансових злочинів, як-от відмивання грошей, слід збільшити до 10 років, щоб дати прокурорам “час відстежити гроші”.

Як нагадує Reuters, зараз Конгрес США розглядає законопроєкт, що дозволить передавати Україні доходи від конфіскації активів. Зараз для цього потрібні рішення суду, що може тривати роками.

Нагадаємо, у березні Сполучені Штати оголосили про початок роботи спеціальної групи, яка займатиметься пошуком та арештом активів російських еліт та олігархів, а також використовуваних ними підставних осіб. У групі беруть участь США, Великобританія, Канада, Японія, Німеччина, Франція, Італія та Єврокомісія.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *