Головна main Міноборони: ворог намагається оточити район під Лисичанськом і б’є по Сєвєродонецьку

Міноборони: ворог намагається оточити район під Лисичанськом і б’є по Сєвєродонецьку

38

24 червня Олександр Мотузяник описав оперативну інформацію 121-ої доби війни України проти російської імперії.

Інформацію оприлюднено під час брифінгу в Українському медіа-центрі.

Представник Міноборони заявив, що найгарячішими напрямами залишаються два: східний та південно-східний. Тут ворог намагається вийти на адміністративні кордони Луганської області.

Армія рф сконцентрувала у названому напрямі велику кількість артилерії. Мотузяник стверджує, перевага – у кілька разів. Сюди ж стягнуто кілька потужних військових підрозділів, які за підтримки усіх наявних технічних засобів намагаються просунутись у перед.

Зокрема, тривають бої у Сєвєродонецьку. Представник Міноборони не оприлюднював подробиць боїв та про те, під чиїм контролем все ж лишається місто. Наразі, все що він сказав: “війська рф намагаються встановити контроль над містом”.


У районі Лисичанська армія рф намагається взяти в оточення підрозділи ЗСУ, зазначив Мотузяник. Він наголошує, що ворог на даній ділянці фронту має тактичну перевагу у артилерії.

Зазначимо, напередодні у росЗМІ з’явилась інформація про критичну ситуацію біля сіл Золоте та Гірське – ніби то там потрапили в оточення 2000 бійців ЗСУ. Олексій Бабченко, керівник Гірської ВА, заявив, що ворог прорвався по лінії Оріхове-Тошківка, тому українські захисники змушені відступити.


Ще одна ціль противника – перерізати логістику ЗСУ. Тобто – остаточно взяти під контроль трасу Бахмут-Лисичанськ.


Зазначимо, Сергій Гайдай 24 червня заявив, що трасу, за його даними, остаточно перерізано. Гуманітарні вантажі нею рухатись вже не можуть: “шляхопровід зруйновано авіаударом росіян”.

Нагадуємо, у виданні The Washington Post з’явився аналіз того, чи достатньо у ЗСУ снарядів – сучасних від НАТО та старих від СРСР. З’ясовується, що ситуація досить напружена, не дивлячись до допомогу союзників.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *