Головна main Міністр соцполітики Лазебна подала у відставку

Міністр соцполітики Лазебна подала у відставку

152

15 липня подала у відставку Марина Лазебна, міністерка соціальної політики.

Інформацію оприлюднив Тарас Мельничук, представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді України, у офіційному Telegram-каналі.

Тарас Мельничук зазначив, що Лазебна написала заяву про звільнення.


Новим міністром замість Марини Лазебної може стати діюча керівниця департаменту соціальної політики та охорони здоров’я в Офісі президента Оксана Жолнович. Це не єдиний кандидат, але один з найбільш ймовірних, повідомляє видання “Слово і діло”.

Депутати вже познайомились з новим кандидатом, пише нардеп Ярослав Железняк.


Зазначимо, Марина Лазебна стала держслужбовцем у 2000 році, коли їй було 25 років. Свою кар’єру вона почала з посади провідного фахівця з соціальних прогнозів у Міністерстві економіки. За часів Януковича жінку призначили керувати Державної служби зайнятості. Втім службу було ліквідовано менше ніж через рік урядом Яценюка. З перемогою на виборах партії “Слуга народу” у 2019 році Лазебна очолила Державну соціальну службу, яку ліквідував через два місяці прем’єр-міністр О. Гончарук. Посаду міністра соціальної політики Лазебна зайняла у 2020 році.

Оксана Жолнович – керівниця Департаменту соціальної політики та охорони здоров’я Офісу Президента України. Свою політичну кар’єру, як свідчить портал “Чесно”, вона почала у 2014 році. Саме тоді жінка від партії “Сила Людей” балотувалась на виборах до Верховної Ради України, однак не була обрана. Партія “Сила Людей” відома скандалом з Дмитром Гнапом, пов’язаного з проєктом “Слідство.Інфо”. У ЗМІ опублікували розслідування, у якому Гнапа запідозрили у присвоєнні коштів. Після цього партія відкликала кандидатуру Гнапа, який балотувався від “Сили Людей” на посаду Президента.

Нагадуємо, Верховна Рада України продовжує поточну роботу, зокрема, прийнято рішення щодо проросійського депутата Вадима Новинського.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.