Головна main Мер Мелітополя просить Червоний Хрест допомогти терміново доставити протирадіаційні препарати

Мер Мелітополя просить Червоний Хрест допомогти терміново доставити протирадіаційні препарати

32

Мер Мелітополя Іван Федоров звернувся до Червоного Хреста із проханням терміново організувати гуманітарний коридор до міста, який необхідний для доставки протирадіаційних препаратів.

Про це він написав у власному Telegram-каналі.

“Щодня рашисти створюють загрози аварій на Запорізькій АЕС, які можуть призвести до ядерної катастрофи. Сподіваємось їм вистачить глузду припинити це робити, проте маємо бути на крок попереду й захистити наших мешканців від можливого радіаційного забруднення. За кошти місцевого бюджету ми готові оперативно закупити й розповсюдити серед мелітопольців йодид калію – медпрепарат, необхідний для захисту від небезпечного накопичення радіоактивного йоду у щитоподібній залозі людини”, – повідомив мер міста.

За його словами, російські військові вже четвертий місяць не погоджують “зелений” коридор, щоб українська сторона мала змогу централізовано доставляти в Мелітополь гуманітарний вантаж.

“Саме тому звернувся до Міжнародного комітету Червоного Хреста з терміновим проханням допомогти організувати “зелений” коридор і поставити мешканцям тимчасово окупованих територій медпрепарат, який може допомогти врятувати життя”, – наголосив Федоров.

Нагадаємо, окупаційні війська рф продовжують обстрілювати Запорізьку АЕС. Цього разу вони влучили зовсім неподалік від першого енергоблока.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *