Головна main Медведєв знову оскандалився: назвав США “ідіотами” та заявив, що з рф правосуддя не спрацює

Медведєв знову оскандалився: назвав США “ідіотами” та заявив, що з рф правосуддя не спрацює

33

Дмитро Медведєв, давній соратник володимира путіна, а нині заступник голови Ради безпеки росії, скептично висловився з приводу ймовірного міжнародного суду за військові злочини рф.

Експрезидент рф опублікував у своєму Telegram-каналі довге повідомлення про перспективи будь-кого з російських військових чи урядовців постати перед міжнародним трибуналом за їхні дії в Україні.

Цитуючи власний виступ на Петербурзькому міжнародному правовому форумі, він заявив:

Я назвав би божевіллям будь-які спроби створити трибунали чи суди для так званого розслідування дій росії. Ці пропозиції є не тільки юридично нікчемними. Ідея карати країну з найбільшим ядерним потенціалом абсурдна сама по собі. І потенційно загрожує існуванню людства“.


Потім він запитує, “хто цей сміливець або ідіот“, який закликає до цих дій, і називає Сполучені Штати. Далі політик наводить довгий перелік нібито прикладів військової агресії з боку США після Другої світової війни і каже:

В’єтнам і Корея, Югославія та Ірак, Куба, Афганістан і Сирія добре знають, наскільки згубними є наслідки таких вторгнень – список довгий і постійно оновлюється. Згідно з дослідженням, опублікованим у Global Research, Америка вбила понад 20 мільйонів людей у ​​37 країнах після закінчення Другої світової війни. Подумайте – понад 20 мільйонів! Автор цієї статті, Джеймс Лукас, ставить справедливе запитання: скільки “11 вересня” США влаштували в інших державах? Відповідь – близько десяти тисяч“.

Медведєв цитує статтю Лукаса  2017 року на сайті Vox Populi, яка є одним із типових прикладів антиамериканської пропаганди.

Він закінчує:

Так хто ж нам влаштує показовий суд? Ті, хто безкарно вбиває людей і чинить військові злочини, але не зустрічає реального осуду у фінансованих ними міжнародних структурах? Ті, хто так твердо вірив у свою винятковість і безкарність? Ті, хто вважає, що має право судити інших, але перебуває поза юрисдикцією будь-якого Божого суду? З росією так не вийде“.

Нагадаємо, наприкінці червня Медведєв пригрозив “оголошенням війни” Україні у разі нападу на Крим.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *